Home 69. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników

69. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników

by it_chelm
View Calendar
2020-09-12 19:00 - 21:00
Kawiarnia artystyczna DeCaffencja
Phone:82 563 00 81 wew. 312
Address: Pl.Tysiąclecia 1

"SZEŚĆ LAT PRZEZ ŚWIAT, CZYLI O PODRÓŻY SAMOTNEJ MAMY I JEJ CÓRKI!
Po dłuższej przerwie zapraszamy na 69. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników, które rozpocznie się w sobotę 12 września o godz. 19:00 w Decaffencji.
Do tej pory gościliśmy bardziej lub mniej zakręconych turystów/podróżników, jednak przed nami wydarzenie szczególne. Dzięki Chełmskiemu Domowi Kultury spotkamy się z Joanną Nowak, która 7 maja 2014 roku wyruszyła wraz z 22 miesięczną córeczką Gają w trzymiesięczną podróż do Peru. Już to jest ciekawe, jeśli jednak dodamy, że ta podróż przeciągnęła się do ... sześciu lat (!) to naprawdę szczękę trzeba zbierać z podłogi 🙂 Pewnie podróż jeszcze by trwała, ale niestety przerwała ją pandemia. Ciekawe jest również to, że dzienny budżet podróżniczek wynosił 23 zł na osobę.
Joanna Nowak jest fizjoterapeutką, podróżniczką, blogerką i samotną mamą. Jej blog „Somos Dos – migawki z podróży Małej i Dużej” został uhonorowany tytułem Blog Roku 2015 w kategorii Podróże w prestiżowym konkursie Gala Twórców Onet. W trakcie prelekcji Joanna wraz z Gają opowiedzą nam o motywacji, która pchnęła je w podróż, napotkanych trudnościach,odwiedzonych miejscach, spotkanych ludziach, a także podzielą się swoją praktyczną wiedzą o tym, jak podróżować samodzielnie po świecie.
Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, wstęp jest oczywiście wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona (teraz niestety jeszcze bardziej niż zwykle). Rezerwację miejsc przy stolikach prowadzi Decaffencja pod numerem telefonu 508 788 878. Zapraszamy! "

Skip to content