Home Finałowy Turniej Wolności

Finałowy Turniej Wolności

by it_chelm
View Calendar
2021-10-09 Cały dzień
Stadion Miejski
Address: ul. I Pułku Szwoleżerów 15A

W Chełmie na każdego czekać będą pakiety startowe ze sportowym upominkiem. Każdy uczestnik dostanie medal za udział a trzy najlepsze drużyny medale w kolorze brązowym, srebrnym i złotym. Dla tych drużyn również będą przyznane okazałe puchary oraz vouchery na sprzęt sportowy.

Dla dzieci organizator przygotował moc nieodpłatnych atrakcji w ramach Sportowych pikników w historią Polski. Wystawione będą cztery dmuchańce, będzie można postrzelać do bramki celnościowej, sprawdzić swój bramkarski refleks. Dodatkowo każdy uczestnik pikniku dostanie ciepły posiłek. Oczywiście będzie też z nami dobrze znany z turniejów eliminacyjnych, największy polski piłkarski TikToker Łukasz Chwieduk (https://www.tiktok.com/@lukipoland)

Impreza dedykowana jest dziewczynkom i chłopcom województw lubelskiego i mazowieckiego w kategoriach U-11.  Współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz objęta patronatem Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Wydarzenie jest zorganizowane na najwyższym poziomie nawiązującym do prawdziwych profesjonalnych turniejów piłkarskich. Wszystko po to, by w dobie wychodzenia z pandemii Covid-19 zapewnić dzieciom prawdziwą sportową rywalizację oraz świetną zabawę w atmosferze fair-play.

 

Stadion Miejski w Chełmie mieści się przy ulicy 1 Pułku Szwoleżerów 15A.

Skip to content