Home Mecz: Chełmianka vs Lechia Gdańsk

Mecz: Chełmianka vs Lechia Gdańsk

by it_chelm
View Calendar
2019-10-30 13:00 - 15:00
Stadion Miejski
Address: ul. I Pułku Szwoleżerów 15A

Ważne informacje, dotyczące meczu Totolotek Puchar Polski ChKS Chełmianka - Lechia Gdańsk.który odbędzie się jutro tj. 30 października o godz. 13.00 na stadionie miejskim w Chełmie.

1. Ponieważ mecz rozgrywany jest w środku tygodnia, w dodatku w godzinach pracy, należy spodziewać się utrudnień jeśli chodzi o miejsca parkingowe. Na parking na stadionie miejskim, ze względu na bezpieczeństwo, będą mogły wjechać jedynie osoby uprawnione, oficjele PZPN i LZPN oraz służby: pogotowie, policja, straż pożarna. W związku z tym apelujemy, by wyjechać z domu wcześniej, ewentualnie skorzystać z komunikacji miejskiej, bądż szukać wolnych miejsc przy Gmachu, Chełmskim Domu Kultury, ewentualnie w centrum miasta, przy Parku Miejskim i drogę do stadionu pokonać pieszo.

2. Kasy biletowe przed meczem będą otwarte od godz. 11.00.

3. Kibice, którzy mają bilet na sektor B i C (stara trybuna), wchodzą na stadion wejściem nr 2 przy nowej kasie biletowej. Nie będzie możliwości przejścia na stadionie na sektory E, F, G.

4. Kibice z biletami na sektory E, F, G wchodzą na stadion główną bramą, a następnie udają się do wejścia przy budce spikera.

5. Proszę pamiętać, że mecz jest imprezą masową i każdy z kibiców zostanie dokładnie sprawdzony przez ochronę. Na obiekt nie można wnosić ostrych przedmiotów, drzewców do flag, parasoli z tzw. szpikulcem, butelek z napojami, puszek i innych przedmiotów z twardego materiału.

6. Na stadionie miejskim w Chełmie obowiązuje całkowity zakaz używania materiałów pirotechnicznych. Nie można również wnosić flag - sektorówek.

7. W trakcie trwania imprezy masowej zabrania się używania obraźliwego słownictwa, w tym głoszenia i wywieszania haseł o treściach obscenicznych, wulgarnych i rasistowskich.

8. Przed każdym wejściem na stadion znajduje się regulamin imprezy masowej i regulamin meczu. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

9. W trakcie trwania imprezy masowej będzie czynny punkt gastronomiczny z ciepłymi posiłkami i napojami.

10. Organizator apeluje, by słuchać i wykonywać polecenia spikera zawodów jeśli zajdzie taka konieczność, a zwłaszcza przy wyjściu ze stadionu.

11. Kulturalnym i sportowym dopingiem sprawmy, aby mecz z Lechią Gdańsk był wielkim sportowym świętem w naszym mieście.

 

Skip to content