Home OSPTA 2022

OSPTA 2022

by it_chelm
View Calendar

Nadchodzi! OSPTA 2022!

Już po raz ósmy zapraszamy Państwa na Ogólnopolskie Spotkania Profesjonalnych Teatrów Amatorskich. Mamy nadzieję, że tegoroczny repertuar przypadnie do gustu naszej stałej publiczności, ale i przyciągnie nowych widzów. Wśród naszej oferty znajdą się propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny. Darmowe wejściówki możecie Państwo odbierać w kasach Chełmskiego Domu Kultury oraz w Centrum Kultury Filmowej Zorza.

Projekt dofinansowano z budżetu państwa- ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie”

PROGRAM:

18 listopada, godz. 18.00 | PIĄTEK
SZTUKMISTRZ | Teatr ITP
spektakl muzyczny

Scenariusz i reżyseria - ks. Mariusz Lach SDB
Muzyka - Michał Iwanek
Przygotowanie wokalne zespołu - Urszula Kasprzak-Wąsowska
Choreografia - Justyna Kazek
Scenografia - Emilia Rusin
Kostiumy - Monika Barycka
Projekt plakatu - Marta Zbańska

Udział biorą:Bogacz Aleksandra, Borek Dominik, Borowa Paulina, Dąbek Damian, Dąbek Rafał, Frąkała Klara, Janeczko Wiktoria, Kanadys Kamil, Kępińska Maria, Kowalski Konrad, Malinowska Patrycja, Matysek Tomasz, Peć Kaja, Pieńkos Anna, Simian Marcelina, Strug Marcin, Szkodzińska Daria, Wach Krzysztof, Wnuk Ewa, Wójtowicz Mateusz, Zajączkowski Miłosz, Zawadzka Magdalena, Zielińska Zofia

Premiera - 11 XI 2021

Jasza Mazur - człowiek o niezwykłych zdolnościach i ogromnie popularny, po ostatnich objazdach znów wyrusza z Lublina do Warszawy, gdzie czeka na niego kobieta jego marzeń.Żonaty i otoczony innymi kochankami - przyjaciółkami postanawia porzucić dla niej te znajomości, swoją wiarę i spełnić się w miłości. Jednocześnie nie potrafiąc rezygnować z przyjemności plącze się w sieci żądz, obietnic i kłamstw, gdzie podejmować można tylko radykalne kroki.To one zaniosą sztukmistrza przed oczy świata, który oceni, czy można wybaczyć zadanie ran, które przecież nie mogą się zagoić..

Skip to content