Home Otwarcie Amfiteatru: Opole 80

Otwarcie Amfiteatru: Opole 80

by it_chelm
View Calendar
Zapraszamy na koncert:
OPOLE 80

Bilety: 25 zł

Koncert będzie wiernym odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się chełmscy artyści, którzy wcielą się w rolę największych gwiazd naszej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy, między innymi, niezapomniane przeboje z repertuaru Izabeli Trojanowskiej, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, zespołów Maanam, Perfect czy Vox. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowa orkiestra, złożona z najlepszych chełmskich muzyków.

Chcemy przenieść widzów w świat polskiej piosenki lat osiemdziesiątych. Dlatego zarówno wokaliści, tancerze, chórki i konferansjerzy, jak również towarzysząca im orkiestra, wystąpią w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także będzie ściśle nawiązywać do festiwalowych dekoracji, a więc nie zabraknie podświetlanej podłogi i specjalnych, charakterystycznych iluminacji.

Będzie to wielki muzyczny show. Największe hity opolskich festiwali, mnóstwo wykonawców, niezwykła scenografia i dużo dobrej zabawy!

Źródło : www.chdk.chelm.pl

Skip to content