Home Piękna Klasyczna Sobota …w piżamach

Piękna Klasyczna Sobota …w piżamach

by it_chelm
View Calendar
2021-09-25 17:00 - 19:00
OSTATNIA TEGOROCZNA PIĘKNA KLASYCZNA SOBOTA, CZYLI FINAŁ ... W PIŻAMACH! 🙂
Automobilklub Chełmski zaprasza na czwartą i ostatnią tegoroczną edycję imprezy Piękna Klasyczna Sobota. To spotkanie właścicieli i miłośników starszych samochodów rozpocznie się w sobotę 25 września o godz. 17:00 na pl. Łuczkowskiego w Chełmie i będzie dość nietypowe, bo mamy nadzieję, że niektórzy uczestnicy … pojawią się ubrani w piżamy!
Dlaczego w piżamy? Otóż Automobilklub Chełmski przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Bieg w piżamach” organizowanej przez Fundacja Gdy Liczy się Czas. Celem akcji jest wsparcie dzieci chorych na nowotwory oraz zebranie środków na zakup pomp do chemioterapii i budowę ośrodka rehabilitacji dzieci po leczeniu onkologicznym. Będzie możliwość pomocy i … dobrej zabawy. Wystarczy wpłacić drobną kwotę (30 zł dorośli, 10 zł dzieci) by otrzymać pamiątkowy numer startowy i wziąć udział w krótkim relaksie, bowiem równolegle z PKSem na pl. Łuczkowskiego będzie się odbywała „impreza piżamowa” organizowana przez Anna Wyczyńska i Stowarzyszenie WeRwA. Będą występy artystyczne, licytacje, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami i sporo innych atrakcji. Po raz pierwszy w historii miasta będzie zrobione zdjęcie startującym dzieciakom, które będą miały … pomalowane buźki. Trzeba tam być, pomóc i pożegnać sezon 2021 starych samochodów. UWAGA! Nie jest wykluczone, że za odpowiedni datek za puszki będzie się można wybrać w krótką podróż starym samochodem!
Do udziału w pokazie samochodów tradycyjnie zaproszeni są wszyscy właściciele pojazdów (również nieubrani w piżamy), które mają minimum 25 lat. Pojazdów, a więc nie tylko samochodów osobowych, lecz również motocykli, ciężarówek, autobusów, samochodów specjalnych oraz … rowerów. Podczas imprezy będzie można obejrzeć wystawione samochody, zrobić zdjęcia i porozmawiać z właścicielami. Tym razem wszyscy właściciele podstawionych pojazdów otrzymają przydatne upominki ufundowane przez Automobilklub Chełmski, a trzy najciekawsze samochody otrzymają pamiątkowe pucharki. Telefon informacyjny w sprawie imprezy to 502 342 117.
GORĄCO ZAPRASZAMY!
Skip to content