Home Turniej European Teqball Tour Józef Bem Chełm Trophy

Turniej European Teqball Tour Józef Bem Chełm Trophy

by it_chelm
View Calendar
2021-11-05 - 2021-11-07 Cały dzień
Miejska Hala Sportowa
Address: ul.Graniczna 2a

"Czym jest Teqball ?

Teqball to nowa dyscyplina sportowa bazująca na piłce nożnej, przeznaczona zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności techniczne. To jednak nie tylko wspaniałe narzędzie do podnoszenia zdolności piłkarskich.

Teqball to najczystsza forma piłki nożnej, ponieważ nie dochodzi do fizycznego kontaktu między zawodnikami. Dzięki temu gracze nie są narażeni na kontuzje, unika się brutalności i nieczystych zagrań. Co więcej, w nawiązaniu do zasad, zawodnicy nie mogą dotknąć stołu w trakcie gry, co dodatkowo zmniejsza prawdopodobieństwo odniesienia urazu.

Teqball nie jest konkurencją dla piłki nożnej, ale jej uzupełnieniem. Doskonale pomaga rozwijać pewność siebie, co jest niezwykle ważną cechą każdego piłkarza. Ma pozytywny wpływ na czas reakcji przy podejmowaniu decyzji na boisku. Doskonale sprawdza się w realiach nowoczesnego futbolu. "

Źródło: https://qball.pl/

 

Turniej European Teqball Tour Józef Bem Chełm Trophy odbędzie się w Miejskiej Hali Sportowej, na ulicy Granicznej 2 a. Wstęp wolny, zapraszamy w dniach od 5 listopada - 7 listopada , startujemy o godzinie 9:00.

ZAPRASZAMY!!!

Skip to content