Home Chełmski Park Wodny Chełmski Park Wodny – sauny

Chełmski Park Wodny – sauny

by it_chelm

Saunarium jest czynne codziennie od godziny 15:00 do 22:00. Ceremonie saunowe prowadzone są co godzinę począwszy od 16:00 do 21:00.

SAUNARIUM

            Strefa Saun Wewnętrznych, czyli Saunarium to absolutnie wyjątkowe miejsce. To kompleks czterech  saun – Biosauny, Sauny Ruskiej Bani, Sauny Fińskiej i Sauny Parowej. W Biosaunie odbywają się ceremonie saunowe, czyli specjalne rytuały saunowe zwane seansami. Podczas takiego seansu nasi saunamistrzowie w rytm muzyki za pomocą wachlarzy lub w sposób specjalny machając ręcznikami rozpylają olejki eteryczne.  Sauna Parowa to ulubione miejsce osób, które lubią niezbyt wysoka temperaturę i dużą wilgotność. Do dyspozycji naszych Gości są również: sucha sauna fińska i mokra sauna Ruska Bania, w której Goście samodzielnie mogą polewać kamienie woda z olejkami. Strefa Saun wewnętrznych to również dwie wypoczywalnie dla Gości – pierwsza to Tężnia Solankowa, druga to miejsce na pogawędki, są tu również brodziki do schodzenia stóp. Goście Saunarium po rozgrzaniu w saunach mogą schłodzić się w Grocie lodowej lub chlusnąć na ciało zimną wodą z wiaderka powieszonego na wysokości. Ulubionym miejscem chłodzenia są dwie beczki z lodowatą wodą, w których zanurzenie może być wstępem do późniejszej decyzji o morsowaniu.

Cena pobytu w Strefie Saun Wewnętrzych zawiera również możliwość korzystania z całej Strefy Basenowej oraz Strefy Słońca i Relaksu.

Zapraszamy

więcej informacji >>>

Podobne artykuły

Skip to content